Urodziny Odrodziny

11.05.07, godzina 21:00
odrodziny/urodziny
celebracja nowego oblicza nrd z licznymi niespodziankami

zagrają

MeMyself&I
http://www.memyselfandi.pl/

Me Myself And I (www.memyselfandi.pl)

Dwójka wokalistów i beatbox, która prawie całą muzykę realizuje na żywo głosem.
Każdy w zespole ma inne zadanie. Magdalena jest duszą zespołu. To energetyczny wulkan, który wylewa się na publiczność w kolejnych erupcjach improwizacji. Robiący human beatbox Zgas to ciało. Jego eksperymenty z dźwiękami, wykraczają poza tradycyjny, zamknięty w hiphopowej niszy beatbox. Niektóre z tych dźwięków zapewne nie mają jeszcze nazwy. Otoczony sprzętem i elektroniką Michał to mózg. Jego przetworzony głos wypełnia harmonicznie przestrzeń, sporadycznie zapuszczając się w solowe rejestry. Ich muzyka to świeża mieszanka Jazzu, Hip-hopu, Etno, Bluesa, Reggae i Klasyki. Jeżeli myślałeś, że wszystkie te buczenia, cmoknięcia, syknięcia, mlaski, sapnięcia, świsty i mruki, które czasami robisz do siebie rano przed lustrem to nie muzyka – byłeś w błędzie.
Po prostu przyjdź na koncert Me Myself And I.

Magdalena Pasierska - głos
Zgas – beatbox
Michał Majeran - głos, efekty

MAGDALENA PASIERSKA
Jest wokalistką - samoukiem. Podstawy edukacji muzycznej zdobywała grając na pianinie w szkole muzycznej Fraza. Następnie studiowała wokal jazzowy we Wrocławskiej szkole jazzu i muzyki rozrywkowej.
Brała udział w wielu warsztatach wokalnych z udziałem m.in. Justyny Steczkowskiej i Grażyny Łobaszewskiej. Podstawy technicznie zdobywała pod kierunkiem Marzeny Wojak.
Uczestniczyła w wielu projektach muzycznych takich jak zespół Horn, Music in progress czy Sinusoidal. Jest również autorem muzyki i aranżacji do poezji wrocławskiego poety Chrystiana Belwita.
W kwietniu 2006 założyła swój pierwszy zespół Me Myself and I.

ZGAS

Pochodzi z Głogowa. Zakorzeniony w kulturze hiphopowej najpierw rapował, potem śpiewał, aż w końcu, w 1999 roku zajął się human beatboxem. Pierwsze szlify zdobywał na podwórku z chłopakami z ekipy PRE. Po wyjeździe na studia do Zielonej Góry, współtworzył zespół Pokój 121. W 2003 roku rozpoczął współpracę z wrocławską formacją Kanał Audytywny, która trwała aż do wydania „Płyty Skirtotymicznej”. Po zakończeniu współpracy z KA poświęcił się całkowicie działalności solowej i w krótkim czasie uzyskał status jednego z czołowich polskich beatboxerów. Od roku 2005 wygrywał kolejno wszystkie kontesty beatboxerskie w Polsce. W 2005 i 2006 roku zdobył tytuł mistrza Polski w WBW (Wielkiej Bitwie Warszawskiej). W listopadzie 2006 roku nawiązał kontakt i współpracę z Me Myself And I, występując także sporadycznie z ekipą Fpat Wypat.

MICHAŁ MAJERAN

Jest wokalistą, absolwentem londyńskiej Royal College of Music. Interesuje się różnymi rodzajami muzyki. Występował m.in. jako kameralista w zespołach muzyki dawnej oraz solista w zespołach operowych. Brał udział w wielu festiwalach muzyki poważnej. Interesuje się szczególnie muzyką jazzową i gatunkami pokrewnymi. Pracował jako nauczyciel śpiewu oraz jako aranżer i producent muzyki reklamowej. Jako muzyk sesyjny - również instrumentalista - brał udział w nagraniach i koncertach w kraju i za granicą.
Ma na koncie swoją płytę solową z muzyką oratoryjną okresu baroku.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.