wrzesień
kto

KTO Z KIM JEDZIE
T chcieli zdobyć w tym spotkaniu choćby 40 punktów, co udało im się z nawiązką.
Dziś A zatrzymała J byłego szefa, K, oraz szefa J pod zarzutem utrudniania .Klucz do zwycięstwa tkwił w dobrych startach, ale U sprzyjało w tym meczu również szczęście. Kolejny będzie K. Jak podaje "Rz", zatrzymanie K, K i N planowane było na środę. Goście prowadzili po dwóch biegach 7:5, ale w trzeciej odsłonie na prowadzenie wyszła para gospodarzy. Jednak odmówiła przeprowadzenia akcji. Przy wyjściu z pierwszego łuku ostatniego okrążenia defekt zanotował G i jadący za nim J i D. Stwierdziła, że zatrzymanie musi być przygotowane w najdrobniejszych szczegółach, by nie powtórzyła się sytuacja z B, która zastrzeliła się podczas akcji zatrzymania. Nie mieli wystarczająco miejsca, by wyprzedzić bezpiecznie rywala. C uderzył w bandę i pociągnięty przez motocykl zatrzymał się dopiero przy wejściu w drugi wiraż. Bezpośrednim impulsem do zatrzymania miała być opinia biegłego, który potwierdzał, że za sprawą przecieku w aferze gruntowej mógł stać K. J natomiast odbił się od G i uderzył w reklamy znajdujące się na murawie stadionu. Prawdopodobnie A planuje kolejne zatrzymania. Nie udało nam się awansować, ale trzeba przyznać, że trafiliśmy na naprawdę trudnego rywala. Musimy pewne sprawy przemyśleć i powoli zacząć przygotowania do nowego sezonu. Erich F uważa że miłość jest sztuką. Aby nauczyć się kochać, człowiek musi postępować z miłością tak, jak z każdym innym rodzajem sztuki, jak na przykład z malarstwem czy muzyką. Najpierw powinien opanować teorię, a później zająć się częścią praktyczną.

Kto z kim jedzie.
SAMOTATA

STEFFAN KORNACKI DOMINIK SMUŻNY TO MASZ CEBO
SAMOTATA POWIĘKSZONE, DOŁACZYŁ STEFFANO Don CORLEONE
GANGSTA ART. POZDRAWIA
KRZYŻAK NASZPAN
kto z - foty


22.09.07, godzina 20
galeria dla…, browarna 6, 87-100 toruń

PIOTR SAKOWSKI

DODATEK

kurator: Katarzyna Urbańska

Piotr Sakowski ur.1983 w Gdańsku, mieszka w Warszawie.
W pracy twórczej posługuje się różnymi mediami. Autor publikacji w prasie artystycznej oraz katalogach wystaw. Prace jego łączą tradycję sztuki konceptualnej, minimalistycznych instalacji, sztuki niematerialnej z refleksją na temat postprodukcji. Znakiem rozpoznawalnym artysty są umieszczane na ścianach galeri małe kartoniki, podpisy - identyfikacje dzieł sztuki, przy czym arysta rezygnuje z prezentacji tychże dzieł. Dematerializacja przedmiotu sztuki przy pomocy słowa staje się tu poetycką metaforą, nawiązując zarazem do pojęć pustki, afirmacji , bytu.Prace pokazywane min. galeria Foksal -Warszawa, Otwarta Pracownia - Kraków, galeria ZOO - Warszawa, Zero gallery -Berlin, Rea gallery-Berlin, galeria Działań - Warszawa.
Publikacje na temat twórczości min: Obieg, Spam.art.pl <http://Spam.art.pl> .
dodatek foty


2007

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.